© Copyright 2019 Majestik Grup. Tüm Hakları Saklıdır

Banyo dolabı banyo dolap banyo dolapları banyo mobilyası banyo mobilyaları Bursa  Yıldırım Elmasbahçeler Nilüfer üniversite metro istasyonu karşısı.
MAJESTİK GRUP 1996 yılında yapı malzemeleri ve üretim çözüm ortaklığı hizmetleri kapsamında kurularak faaliyete geçmiştir. Geçen zaman içinde gerek yeni yatırımları gerekse ek ürün ve hizmet sunum anlayışı ile kurumsal yapısını geliştirmiştir.
Müşteri ve çalıştığı partneri açısından "GÜVENİLEN KURUM" olarak tanımlanan marka, gelecek projeksiyonunda da gerçekleştireceği işleri ve yatırımları yine bu güven merkezinde hayata geçirmeyi bir hedef olarak benimsemektedir.
Markamız arkasında bulunduğu yatırımlarımızın ve işlerimizin güvenilirliğini desteklerken, aynı zamanda gelişimci ve yeni fikirler oluşturan bir yapıyı da işaret etmektedir.
Kurum süreç içinde yapı malzemeleri satışı ile başlayan işini geliştirerek mobilya ve proje üretimlerinde yatırımlara girerken, yapı sektörü odaklı bir iş geliştirme platformu oluşturarak geniş bir yelpazede hizmet ve ürün üretmeye devam etmektedir.
Majestik Grup Majestik markası ile yapı malzemeleri tedariki ve Aleron markası ile inşaat üretimi yaparken, Mabrika markası altında ürettiği Arinna ve Bancina marka mobilya ürünlerini Bauhaus Türkiye dahilindeki tüm mağazalarda müşterilerine sunmaktadır.

MABRİKA yani MAJESTİK fabrika, 6.000 m2'nin üzerinde toplam 3.000 m2'lik bir alana kurulu olarak MAJESTİK GRUP'a ait BANCİNA ve ARİNNA markalarının seri üretimini ve bunun yanı sıra proje bazlı işlerin özel üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kurumsal bakış açısı olarak en iyi çözümü en doğru maliyet ve en başarılı sonuçlarla sunmayı ilke edinen üretim birimimiz, ister MAJESTİK PROJE ORTAKLIĞI olsun ister kendi mağazaları ve BAUHAUS noktaları olsun ya da özel bir müşteriye yönelik bireysel üretim olsun her zaman bu anlayış çerçevesinde kurumsal vizyon ve misyon ilkelerini önemseyerek iş üretmektedir.
Üretim hattı ve teknikleri açısından teknolojik altyapısını tamamlamış ve operasyonel yatırımlarını gerçekleştirmiş bir birim olarak MABRİKA, projelendirme, üretim ve uygulama sonra hizmetleri ile markamızın gücünü desteklemektedir. 
+90  224  442  80  01
info@majesticbanyo.com.tr
Majestik® Banyo dolapları